Fixtures

Saturday 10 December

Munster club SFC final
Kerins O'Rahilly's (Kerry) v Newcastle West (Limerick), Mallow, 3pm

All-Ireland Ladies SFC club final
Donaghmoyne (Monaghan) v Kilkerrin-Clonberne (Galway), Croke Park, 5pm - TG4

All-Ireland Ladies IFC club final
Longford Slashers (Longford) v Mullinahone (Tipperary), Croke Park, 3pm - TG4


Sunday 11 December

Ulster club SFC final
Glen (Derry) v Kilcoo (Down), Athletic Grounds, 1pm - TG4

All-Ireland Lades JFC club final
Naomh Abán (Cork) v Salthill-Knocknacarra (Galway), Fitzgerald Park, Kilmallock, Co. Limerick, 1pm

 

Saturday 17 December

All-Ireland club IHC semi-finals
Monaleen (Limerick) v Trim (Meath) or Bray Emmets (Wicklow), TBC, TBC
Tooreen (Mayo) v Liatroim (Down), TBC, TBC

All-Ireland club JHC semi-finals
Ballygiblin (Cork) v Commercials (Dublin) or Horeswood (Wexford), TBC, TBC
Easkey (Sligo) v Kilburn Gaels (Britain), TBC, TBC
 

Sunday 18 December

All-Ireland club SHC semi-finals
Ballygunner (Waterford) v Ballyhale Shamrocks (Kilkenny), Croke Park, 3.30pm - TG4
St Thomas' (Galway) v Dunloy Cuchullains (Antrim), Croke Park, 1.30pm - TG4

 

Wednesday 4 January

O'Byrne Cup round 1
Wexford v Kildare, TBC, TBC
Louth v Westmeath, TBC, TBC
Laois v Longford, TBC, TBC
Carlow v Meath, TBC, TBC
Wicklow v Dublin, TBC, TBC

McGrath Cup round 1
Cork v Kerry, Cork venue, TBC
Limerick v Waterford, Limerick venue, TBC

 

Thursday 5 January

Kehoe Cup round 1
Kildare v Carlow, TBC, TBC
Wicklow v Meath, TBC, TBC

 

Friday 6 January

Connacht FBD FL round 1
Leitrim v Galway, TBC, TBC


Saturday 7 / Sunday 8 January

All-Ireland club SFC, semi-finals
Kilmacud Crokes (Dublin) v Kerins O'Rahilly's (Kerry) or Newcastle West (Limerick), TBC, TBC
Moycullen (Galway) v Glen (Derry) or Kilcoo (Down), TBC, TBC

All-Ireland club IFC semi-finals
St Mogue's Fethard (Wexford) v Rathmore (Kerry) or Na Piarsaigh (Limerick), TBC, TBC
Dunmore MacHales (Galway) v Corduff (Monaghan) or Galbally Pearses (Tyrone), TBC, TBC

All-Ireland club JFC semi-finals
Castletown (Meath) v Fossa (Kerry) or Kilmurry (Cork), TBC, TBC
Clifden (Galway) v Glasgow Gaels (Britain) or Stewartstown Harps (Tyrone), TBC, TBC

 

Saturday 7 January

O'Byrne Cup round 2
Westmeath v Wexford, TBC, TBC
Kildare v Louth, TBC, TBC
Longford v Carlow, TBC, TBC
Meath v Laois, TBC, TBC
Offaly v Wicklow, TBC, TBC

 

Sunday 8 January

Walsh Cup round 1
Dublin v Antrim, TBC, TBC
Galway v Westmeath, TBC, TBC
Laois v Wexford, TBC, TBC
Kilkenny v Offaly, TBC, TBC

Kehoe Cup round 2
Carlow v Wicklow, TBC, TBC
Meath v Down, TBC, TBC

 

Monday 9 January

McGrath Cup round 2
Kerry v Clare, Kerry venue, TBC
Waterford v Tipperary, Waterford venue, TBC

 

Wednesday 11 January

O'Byrne Cup round 3
Wexford v Louth, TBC, TBC
Westmeath v Kildare, TBC, TBC
Laois v Carlow, TBC, TBC
Meath v Longford, TBC, TBC
Dublin v Offaly, TBC, TBC

 

Friday 13 January

Connacht FBD FL semi-final
Sligo v Roscommon, TBC, TBC

 

Saturday 14 / Sunday 15 January

All-Ireland club IFC, JFC, IHC and JHC finals
Leinster or Munster v Connacht or Ulster

 

Saturday 14 January

Connacht FBD FL semi-final
Mayo v Leitrim or Galway, TBC, TBC

McGrath Cup round 3
Clare v Cork, Clare venue, TBC
Tipperary v Limerick, Tipperary venue, TBC

Walsh Cup round 2
Westmeath v Antrim, TBC, TBC

 

Sunday 15 January

O'Byrne Cup semi-final
Group A winners (Kildare, Louth, Westmeath or Wexford) v Group C winners (Dublin, Wicklow, or Offaly), TBC, TBC

Walsh Cup round 2
Dublin v Galway, TBC, TBC
Laois v Kilkenny, TBC, TBC
Offaly v Wexford, TBC, TBC

Kehoe Cup round 3
Down v Carlow, Abbottstown, 2pm
Wicklow v Kildare, TBC, TBC

 

Wednesday 18 January

McGrath Cup final
Group A winners (Clare, Cork or Kerry) v Group B winners (Limerick, Tipperary or Waterford), TBC, TBC

 

Friday 20 January

Connacht FBD FL final
Sligo v Roscommon v Mayo or Leitrim or Galway, TBC, TBC

O'Byrne Cup final
Group A winners or Group C winners v Group B winners (Longford, Carlow, Meath or Laois), TBC, TBC

 

Saturday 21 / Sunday 22 January

All-Ireland club IFC, JFC, IHC and JHC finals
Leinster or Munster v Connacht or Ulster

 

Saturday 21 January

Walsh Cup round 3
Wexford v Kilkenny, TBC, 6pm

 

Sunday 22 January

Walsh Cup round 3
Offaly v Laois, TBC, TBC
Antrim v Galway, Darver, 2pm
Westmeath v Dublin, TBC, TBC

Kehoe Cup round 4
Carlow v Meath, TBC, TBC
Kildare v Down, TBC, TBC

 

Saturday 28 January

Walsh Cup final
Group 1 winners (Antrim, Dublin, Westmeath or Galway v Group 2 winners (Kilkenny, Laois, Wexford or Offaly) Croke Park, 3pm

Kehoe Cup round 5
Meath v Kildare, TBC, TBC

 

Sunday 29 January

Kehoe Cup round 5
Down v Wicklow, Abbottstown, 2pm