Tuesday 23rd April – 7:15pm
Intermediate League
St Johns Drumnaquoile v Carryduff B
Wednesday 24th April – 6:30pm
Under 14 Section B
Bredagh B v Carryduff B
Wednesday 24th April – 7:30pm
Under 18 Section A
Downpatrick v Bredagh
Under 18 Section B
Saval v Carryduff B
Loughinisland v Ballymartin
Rostrevor v Teconnaught
Under 14 Section C
Tullylish v Teconnaught
Thursday 25th April – 6:30pm
Under 14 Section A
Clonduff v Burren
Thursday 25th April – 7:00pm
Intermediate League
Annaclone v Kilcoo
Under 18 Section A
Bosco v Burren
Thursday 25th April – 7:15pm
Senior League
Saval v Bryansford
Thursday 25th April – 7:30pm
Under 14 Section A
Bredagh v Saval
Saturday 27th April – 7pm
Junior League
Tullylish v Ballykinlar
Sunday 28th April – 12:30pm
Under 16 Section A
Saval v Bryansford
Bredagh v Ballymartin
RGU Downpatrick v Droichead Phointe
Under 16 Section B
Rostrevor v Clonduff
Saul v Castlewellan
Burren v Bosco
Under 16 Section C
Tullylish v Teconnaught
Glenn v St Johns Drumnaquoile
Liatroim v Annaclone
Tuesday 30th April – 7:30pm
Senior League
RGU Downpatrick v Carryduff
Intermediate League
Bosco v Burren
Rostrevor v Carryduff B
Dundrum v St Johns Drumnaquoile
Junior League
Cumann Pheadair Naofa v St Michaels Magheralin
Teconnaught v Saul
Loughinisland v Clonduff
Tuesday 30th April – 8pm
Senior League
Ballymartin v Bredagh
Tuesday 16th April
Junior League
Cumann Pheadair Naofa 2-0 Saul 2-16
Wednesday 17th April
Under 18 Section A
Burren 1-14 RGU Downpatrick 2-10
Bredagh 6-14 Carryduff 1-06
Under 18 Section B
Bryansford 7-16 Loughinisland 0-04
Ballymartin 7-13 Rostrevor 6-12
Thursday 18th April
Senior League
Castlewellan 3-14 Ballymartin 3-14
Saval 0-06 Carryduff 4-19
Friday 19th April
Under 14 Section A
Mayobridge 2-10 Rostrevor 3-02
Saturday 20th April
Senior League
Bredagh 4-15 RGU Downpatrick 1-08
Intermediate League
Kilcoo 1-11 Bosco 2-08
Burren 8-14 Dundrum 1-06
Annaclone 4-16 Rostrevor 5-09
Junior League
Saul 1-18 Tullylish 0-12
Clonduff 3-13 Teconnaught 1-05
St Michael’s Magheralin 6-09 Carryduff C 3-08
Ballykinlar 0-01 Cumann Pheadair Naofa 5-16
Under 14 Section C
Glenn 2-04 St Johns Drumnaquoile 3-13
Sunday 21st April
Under 14 Section A
Bryansford 2-03 Carryduff 13-22
Under 14 Section B
St Michael’s Magheralin 0-0 Castlewellan 12-12
RGU Downpatrick 9-13 Cumann Pheadair Naofa 0-0
Under 14 Section C
Kilcoo 5-07 Ballymartin 6-09
Tweet